Na úvod » MHPower » Napěťový měnič MHPower WPU-1050-12 UPS, 1050W, čistý sinus, 12V
Napěťový měnič MHPower WPU-1050-12 UPS, 1050W, čistý sinus, 12V
není skladem
Pro objednávku nás prosím kontaktujte na obchod@jihoceskeelektro.cz
Číslo výrobku:
P52901905
Číslo karty:
219370
EAN:
Výrobce:
Naše cena s DPH:
Naše cena bez DPH:
Termín dodání:
není skladem
Popis výrobku
Napěťový měnič WPU-1050-12 UPS značky MHPower využijete jako záložní zdroj pro oběhová čerpadla, kotle nebo krbová kamna. Díky čisté výstupní sinusové křivce k němu však můžete připojit i další elektrická zařízení s napájením do 1 050 W. Je vhodný také jako UPS pro karavany. Jeho velkou výhodou je možnost připojení externí baterie, díky které vydrží napájet připojené spotřebiče mnohem déle. Baterie ovšem není součástí balení a je třeba ji dokoupit samostatně.
Hlavní přednosti
  • Kompaktní rozměry
  • Robustní celokovové provedení konstrukce
  • Ideální jako záložní zdroj ke kotlům, oběhovým čerpadlům nebo krbovým kamnům
  • Vhodný pro použití jako UPS ke karavanům
  • Pro připojení spotřebičů s napájením do 1 050 W
  • Čisté sinusové výstupní napětí – čistý výkon pro citlivé zátěže
  • Možnost připojení externí baterie
  • Informativní displej
  • Ochrana proti přetížení
Jak zařízení funguje?
Jak měnič zapojit?
Specifikace
  • Značka: MHPower
  • Model: WPU-1050-12
  • Určení: čistý sinusový měnič/záložní zdroj
  • Provedení: na zeď
  • Instalace: vnitřní
  • Podporované baterie: AGM, gelové, zaplavené
Technické parametry
  • Maximální jmenovitý výkon: 1 050 W
  • Funkce nabíjení: ano
  • Připojení externí baterie: ano
  • Vstupní napětí měniče: 230 V
  • Vstupní napětí baterie: 12 V
  • Nabíjecí proud: 20 A, 30 A (volitelné)
  • Nabíjecí napětí: 13,6 V+/-0,3 V
  • Limit pro signalizaci nízkého napětí: 10,9+-0,3 V
  • Ochrana při nízkém napětí: 10,2+-0,3 V
  • Ochrana při vysokém napětí: 16,5 V ± 0,5 V
  • AC vstupní frekvence: 45 Hz ~ 65 Hz
  • Čas přepnutí na zálohu: 4 ms
  • Spotřeba měniče bez zátěže: max. 20 W
  • Rozsah výstupního napětí napěťového regulátoru AVR: z domácí sítě 204–240 V, měnič 230 V (+-3 %)
  • Frekvence na výstupu UPS napětí: 50/60 Hz (+-0,5 Hz)
  • Počet zásuvek: 2 (standardní)
  • Integrovaný displej: ano
Fyzické vlastnosti
  • Provozní teplota: 0–40 °C
  • Barva: černá, bílá
  • Délka kabelu: 70 cm
  • Hmotnost: 10,5 kg
  • Rozměry (š x v x h): 260 x 140 x 360 mm