Na úvod » MHPower » Napěťový měnič MHPower MPU-1050-24 24V/230V, 1050W, funkce UPS, čistý sinus
Napěťový měnič MHPower MPU-1050-24 24V/230V, 1050W, funkce UPS, čistý sinus
není skladem
Pro objednávku nás prosím kontaktujte na obchod@jihoceskeelektro.cz
Číslo výrobku:
P52901204
Číslo karty:
169708
EAN:
Výrobce:
Naše cena s DPH:
Naše cena bez DPH:
Termín dodání:
není skladem
Hmotnost (kg):
7,7
Popis výrobku
Záložní zdroj a napěťový měnič MPU-1050-24 značky MHPower je ideální pro dlouhodobé zálohování. Je ideálním přístrojem pro své flexibilní použití a robustní celokovové provedení. Přístroj má zabudovanou ochranu proti přetížení, a to jak při napájení z baterie, tak i ze sítě. Maximální trvalý výkon činí 1050 W.
Napěťový měnič MHPower
Upozornění:
záložní zdroj (UPS) funguje pouze tehdy, když je připojen k externí baterii a neměl by bez tohoto připojení být používán. Po napojení akumulátoru zapojte hlavní přívodní kabel do zásuvky (230 V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Ze zadní strany zdroje připojte zařízení, které bude fungovat při výpadku napájení.
Příklady použití a doby zálohování:
Pro spotřebu 100W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 6,5 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 12 hodin.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 15 hodin.
Pro spotřebu 200W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 3,25 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 6 hodin.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 7,5 hodin.
Pro spotřebu 300W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 2,15 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 4 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 5 hodiny.
Vlastnosti:
Záložní zdroj s flexibilním použitím a robustním celokovovým provedením
Zabudovaná ochrana proti přetížení (baterie i síť)
Maximální trvalý výkon činí 1050 W
Čistý sinusový výstup. Ideální pro dlouhodobé zálohování
Automatické přepnutí při výpadku sítě, automatické dobíjení externího akumulátoru
Specifikace:
Značka: MHPower
Model: MPU-1050-12
Určení: záložní zdroj a napěťový měnič
Kabely pro připojení externího akumulátoru: 0,8 m
Napájení:
Jmenovitý výkon: max. 1050 W
Kapacita: max. 1200 VA
Napětí baterie: 24 V
Nabíjecí proud: 10 / 15 A
Nabíjecí napětí: 26,7 V +/- 0,5 V
AC vstupní frekvence: 45 Hz ~ 65 Hz
Rozsah výstupního napětí napěťového regulátoru AVR: z domácí sítě 204 - 240 V, Měnič 230 V (+ - 3%)
Frekvence na výstupu UPS napětí 50 Hz (+ - 0,5 Hz)
Trvalý výkon: max. 1050 W
Integrovaný nabíječ: max. 10 / 15 A
Pro 24V externí akumulátor: 100 - 200 Ah
Ochrana proti přetížení:
Napájení ze sítě: přístroj varuje před přetížením až do přepálené pojistky
Prostředí:
Provozní vlhkost: 10 % RH ~ 90 % RH
Provozní teplota: 0 ~ 40 °C
Barva: černá
Hmotnost: 4,5 kg
Rozměry (Š x V x H): 350 x 145 x 210 mm