Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Na úvod » 2 + 3 roky bezplatný servis ZDARMA

 

2 + 3 roky bezplatný servis ZDARMA

Číslo výrobku:
ZÁRUKA GORENJE
Termín dodání:
skladem
Bonusový výrobek který není určen k prodeji samostatně.

Popis výrobku

POUZE pro pro chladničky, mrazničky, myčky, pračky, sušičky, volně stojící sporáky a vestavné trouby, varné desky sklokeramické a indukční 

 

Přesné znění podmínek v prodloužené 5 leté záruční době – pro výrobky Gorenje
   Gorenje - Optimal servis 5 let
Vlastněním tohoto kupónu, zákazník získává po dobu dalších 36 měsíců (nad rámec zákonné záruční lhůty) nárok na bezplatnou výměnu, nebo opravu níže uvedených součástí výrobku, práci a výjezd smluvního servisního technika Gorenje spol. s.r.o. Nevzniká však nárok na výměnu výrobku v případě opakovaných oprav apod. Zákazník tyto skutečnosti bere na vědomí a s těmito podmínkami souhlasí.
Chladničky a mrazničky – na funkci chladícího okruhu, tj. kompresor (kromě relé, ochrany a elektrické instalace kompresoru), kondenzátor, výparník, filtrdehydrátor, kapilára, spojovací potrubí
Pračky a sušičky – na elektromotor, aquastop, napouštěcí elektroventil, termostat, teplotní senzor, hadice přívodní Myčky – na topné těleso, termostat, mycí (oběhové) čerpadlo, prorezavění nádrže myčky
Volně stojící sporáky a vestavné trouby – na programovatelné hodiny, topná tělesa trouby, varné zóny sklokeramických desek, ventilátor, spínače, sklokeramické varné desky s výjimkou mechanického poškození desky způsobené používáním, které je v rozporu s návodem pro obsluhu, funkčnost plynových hořáků, elektrické zapalování hořáků*, pojistky plynových hořáků, popraskání smaltu trouby**
Varné desky sklokeramické a indukční – na elektronický modul, přepínače, indikátor zbytkového tepla, termostat, varné zóny, pojistku, sklokeramickou varnou desku s výjimkou mechanického poškození desky způsobené používáním, které je v rozporu s návodem k používání.
Gorenje Optimal servis 5 let nelze uplatnit při běžném opotřebení výrobku, nebo jeho částí (filtry, přirozené změny barvy plastů, atd.)
Gorenje Optimal servis 5 let lze uplatnit pouze na výrobky uvedené na český trh společností Gorenje spol. s.r.o.
Podmínkou platnosti "Gorenje Optimal servis 5 let" je registrace na www.gorenje.cz/registrace do 14 dnů od data zakoupení výrobku.
Jakékoli případné dotazy směrujte na obchod@gorenje.cz, nebo telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 105 505, nebo také písemně na adresu Gorenje spol. s.r.o., Vyskočilova 1461/2a, Praha 4, 140 00.
      *Týká se jen termočlánků
** Týká se jen případů bez známek mechanicky narušeného povrchu např. odloupnutí smaltu při pnutí materiálu.
Naopak reklamace mechanicky poškozeného smaltovaného povrchu, např. poškrábání, či běžné opotřebení při výsuvu plechů u trub s prolisy, nebudou uznávány.

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz

 

 

Jihočeské elektro - netkatalog.czElektro - netkatalog.cz