Na úvod » Domácí spotřebiče » Kávovary » Kávovary NIVONA » Nivona CafeRomatica NICR 1030 AKCE dárek ZDARMA

 

Nivona CafeRomatica NICR 1030 AKCE dárek ZDARMA

Číslo výrobku:
NV300001030
EAN:
4260083460306
Výrobce:
Naše cena s DPH:
55.999 Kč
Naše cena bez DPH:
46.278 Kč
Termín dodání:
skladem
Příkon(w):
2700
Váha(kg):
18,6 kg
Barva:
Černá mat/chrom
Počet individuálních programů:
18
Objem nádrže na vodu:
3,5
Tlak čerpadla:
15
55.999 Kč
ks

Bonusové výrobky

Káva Jihočeskéelektro 250gr espress...

Káva Jihočeskéelektro 250gr espresso cofee blend

Výběrová směs kávy   ethiopia sidano/arabica brazil triangolo/arabica indie cherry/robusta
s DPH

S tímto výrobkem si ostatní také objednávají

CafeGrano NICG 130

CafeGrano NICG 130

Kategorie:  Kávomlýnky, Kávovary Způsob umístění:  Volně stojící spotřebič Jemné mletí pro uchování chuti Kvalitní kónický mlýnek z tvrzené oceli Nastavitelné množství a ...
3.199 Kč / 
s DPH
NICC 705 čist. prostř. cappucinátoru

NICC 705 čist. prostř. cappucinátoru

V případě, že si rádi vychutnáváte mléčné speciality je potřeba provádět kromě čištění kávových cest i pravidelné čištění cest mléčných. Mléčné tuky snadno ucpávají trysky, dochází k nahromadění zby ...
339 Kč / 
s DPH
NICO 100 MilkCooler

NICO 100 MilkCooler

Nová Mini chladnička na mléko NIVONA uchovává mléko při správné teplotě. Díky individuálnímu napájení uchová Mini chladnička litr mléka v chladu. Mini chladnička NIVONA byla vyvinuta speciálně pro N ...
5.299 Kč / 
s DPH
NICT 100 šálky espresso

NICT 100 šálky espresso

Set dvou šálků na espresso s logem NIVONA v designové krabičce. Objem šálku je 70 ml.
599 Kč / 
s DPH
NICT 200 šálky cappuccino

NICT 200 šálky cappuccino

Set dvou šálků na cappuccino s logem NIVONA v designové krabičce. Objem šálku je 250 ml.
659 Kč / 
s DPH
NICT 500 MilkCooler Thermos

NICT 500 MilkCooler Thermos

Popis produktu NICT 500 nádoba na mléko Díky chladicí nádobě na mléko ThermoCooler zůstane mléko déle čerstvé a chladné. Nádoba je praktickým a vzhledově zajímavým příslušenstvím ke všem kávo ...
1.399 Kč / 
s DPH
NILM 300 skleničky LatteMacchiatto

NILM 300 skleničky LatteMacchiatto

Set dvou sklenic na Latte Macchiatto s logem NIVONA v designové krabičce. Objem 300 ml.
559 Kč / 
s DPH
NIMA 330 náhradní hadičky 3ks

NIMA 330 náhradní hadičky 3ks

Jestli mléčná pěna pro vaše cappuccino nebo latte macchiato chutná opravdu skvěle, záleží jaké mléko používáte,tak i na čistotě mléčné cesty. Proto doporučujeme mít stále po ruce náhradní hadičku.
369 Kč / 
s DPH
NIMC 1000 MilkContainer

NIMC 1000 MilkContainer

NIVONA NIMC 1000 - designová nádoba na mléko dokonalé uskladnění čerstvého mléka vyrobeno z průhledného plastu umožňuje snadno  zjistit hladinu mléka 1 litr ...
829 Kč / 
s DPH
NIRF 700 - filtr vody

NIRF 700 - filtr vody

Filtr CLARIS NIRF 700 je určen výhradně pro kávovary na přípravu espressa, a kávovary značky NIVONA.  Odstraňuje z vody vodní kámen a nežádoucí látky jako jsou těžké kovy nebo chlór. Použití dop ...
469 Kč / 
s DPH
NIRK 703 - tekutý odvápňovač 500 ml

NIRK 703 - tekutý odvápňovač 500 ml

Odvápňovač NIRK 703 je tekutým čistícím prostředkem, který likviduje již usazený vodní kámen. Je mimořádně účinný, zároveň šetrný k materiálům, ze kterých je kávovar vyroben. Vodní kámen odstraňuje ...
339 Kč / 
s DPH
NIRT 701 - čistící tablety 10 ks

NIRT 701 - čistící tablety 10 ks

Kávovary a kávovary na přípravu espresa značky NIVONA jsou vybaveny integrovaným programem čištění. Pro čištění kávových cest jsou určeny tablety s označením NIVONA NIRT 701. Tablety vkládáme do otv ...
339 Kč / 
s DPH
NIZB 410 - nástavec zásobníku na kávu

NIZB 410 - nástavec zásobníku na kávu

Přídavná nádoba na kávová zrna. Zvětší kapacitu zásobníku na kávová zrna na 1000 g.
1.599 Kč / 
s DPH

Popis výrobku

Kávovar Nivona NICR 1030 CafeRomatica

Nový kancelářský kávovar NIVONA CafeRomatica 1030 je větší, rychlejší a je vybavena nejmodernějšími technologiemi.  Představuje praktický design v provedení matná černá v kombinaci s chromovanými doplňky.

Splňuje všechny požadavky pro potřeby domácností, kancelářských prostor nebo malých firem. Vhodný je i pro rozličné podnikatelské služby, nebo ordinace. Nabízí až 18 individuálních nastavení "moje káva". 

Novinkou je BLUETOOTH připojení, díky kterému můžete nově přístroj ovládat, pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, sledovat statistiku, nebo měnit nastavení nápojů.

Model 1030, pracující s osvědčeným systémem Aromatica, je doplněn o zcela nový Aroma Balance System, pro vyváženou a dokonalou kávu. 

 

Nivona NICR 1030 CafeRomatica - video představení kávovaru

Kávovar v Češtině

Menu i veškerá komunikace kávovaru je v Českém jazyce. Díky elektronickému návodu přímo v přístroji již nebudete muset při každém čištění vytahovat návod k obsluze. Přístroj Vás bude navádět přímo v rodném jazyce, a to včetně veškerých hlášek a upozornění.

 

Aroma Balance System

Vše pro dokonalou kávu. Důkazem jsou osvědčený systém Aromatica a zcela nový Aroma Balance System. Principem nového Aroma Balance Systému je přizpůsobení času a tlaku, který při spařování projde namletou kávou v předdefinované vlně. Čímž zaručí optimální extrakci a výsledkem jsou tři různé úrovně aroma kávy. Vše za použití jednoho druhu zrnkové kávy a stejného množství kávy i vody. Touto technologií dosáhnete ideálního vyvážení (Aroma Balance) a naprosto dokonalé kávy. U kávovaru NICR 1030 si můžete vybírat ze 3 úrovní Aroma Balance.

aroma balance system nivona

 

Další přednosti

Kávovar NIVONA 1030 je určen pro milovníky klasického espressa i mléčných nápojů, které díky funkci one touch, připraví snadno, jedním stiskem. Výroba mléčných nápojů, jako cappuccino nebo latte je zajištěna pomocí samonasávací napěňovací trysky, která dokáže vyrobit nejen páru, ale i horkou vodu. Tryska je umístěna přímo v hlavě s tryskami na kávu, takže již nemusíte přesunovat sklenici či šálek. Stačí pouze ponořit nasávací hadičku do mléka a vybrat nápoj. NIVONA 1030 má dvojitý kapučinátor – můžete tedy připravit 2 latte či 2 cappuccino najednou!

Další předností tohoto modelu značky NIVONA, je automatické čištění nasávací hadičky horkou párou. Funkce, která výrazně usnadňuje údržbu. Není třeba hadičku sundávat a proplachovat. Kávovar disponuje samostatnou násypkou pro mletou kávu, kterou lze použít pro přípavu jednoho šálku kávy samostatně (například pro šálek bezkofeinové kávy pro Vaši návštěvu).

Kávovar NIVONA 1030 je vybaven extrémně tichým, kuželovým mlýnkem z kalené oceli -inovované odhlučnění.

Model 1030 není nutné připojovat na pevný přívod vody, je vybaven opravdu velkými zásobníky na vodu, zrnkovou kávu i odpad. Zásobník na vodu o objemu 3,5 litrů, je osazen senzorem, který kontroluje výši vodní hladiny. V případě nutnosti doplnění, se objeví upozornění na displeji.. Před usazením vodního kameneuchráníte přístroj použitím vodního filtru Claris, nebo odvápňovacích tablet.

Kávovar se snadno ovládá, komunikace probíhá pomocí textu a symbolů na barevném dotykovém LCD displeji + rotační ovladač. Samozřejmostí je i elektronický návod v přístroji. Díky detailnímu nastavení si můžete si zvolit množství vyrobené kávy 20 -240 ml, lze nastavit i jedinečnou sílu aroma každého šálku 7 -11 g. Dále kávovar umožňuje nastavení hrubosti mletí ve třech krocích a díky výkonnému čerpadlu je schopen vyvinout tlak 15 bar, nutný pro správné propaření kávy, i výrobu dvou šálků současně. Nastavit můžete i výšku výpusti, až do výše 165 mm. Použitá káva je shromažďována do samostatného zásobníku odpadu. Kávovar je opatřen vyhřívaným podstavcem na šálek. Ovládání je menu nastavení -2 režimy.

Celková obsluha modelu je velmi snadná a intuitivní, stejně jako jeho čištění. Většinu částí lze snadno demontovat, pro ještě snadnější údržbu.

Pokud hledáte plně automatický, tichý, robusní, designový kávovar za skvělou cenu s funkcí "one touch", barevným displejem pro snadné ovládání a propojením BLUETOOTH do Vaší domácnosti či kanceláře, tak je pro Vás tento model tím pravým.

 

Jedinečný systém Aromatica značky NIVONA se umí postarat o ještě intenzivnější aroma připravované kávy. Jak to funguje:

 

Dávkování mleté kávy:

Integrovaný mechanismus kónického mlýnku CafeRomatica umele kávová zrna přesně podle zvoleného individuálního nastavení. Mletá káva pak v odměřené dávce projde do komory, kde bude následně spařena horkou vodou.

Stlačení kávy:

Mletá káva se ve varné komoře patřičně upěchuje

Spaření kávy:

Do komory se přečerpá vroucí voda. Působením tlaku vody se varná komora zvětší – umožňuje to víko varné komory, které je uloženo na pružinách. Voda a mletá káva se tak ocitnou ve vířivém pohybu a z kávy se uvolní silnější lahodné aroma.

Výsledkem je báječná chuť – dopřejte si skvělou kávu.

Vyjímatelná spařovací jednotka

Nivona má propracovaný systém hygieny celého kávovaru. Vyndávací spařovací jednotka (pod pravým bočním krytem)  jde po vyjmutí celá propláchnout vodou. Tím je zaručeno, že nikde v kávovaru nezůstávají zbytky kávy které by po čase začali plesnivět (jak je tomu u řady konkurenčních presovačů).

    

Parní proplach mléčných cest

Parní proplach (propaření) mléčných cest probíhá buď automaticky (po časové prodlevě od poslední přípravy mléčného nápoje), nebo ji můžete spustit ručně. Hadičku na mléko zasunete do otvoru v pravé části odkapávací misky - vše ostatní udělá kávovar automaticky za Vás. Čištění je tedy nadstandardně komfortní, ale hlavně zamezí zůstávání zbytků mléka v hadičce (což je často achillova pata konkurenčních přístrojů a zdroj problémů s kvalitou podávaných nápojů).

 

 

Technické parametry

 • Rozměry (š x v x h): 30 x 42 x 48 cm

 • Vyjímatelná, omyvatelná varná jednotka

 • Extrémně tichý, tvrzený kuželový nerezový mlýnek

 • Mlýnek nastavitelný v 5 stupních

 • Barevný TFT dotykový textově-symbolový displej

 • One-touch spumatore Duo

 • Aroma balance systém: 3 aroma profily

 • Nastavitelný objem kávy cca 20 až max 240 ml

 • Nastavitelný objem mléčných nápojů až 360 ml

 • My coffee: až 18 individuálních nápojových receptů

 • Integrovaný Bluetooth modul pro aplikaci Nivona-App

 • Možnost obsluhy pressovaru smartphonem

 • Extra velká nádržka na kávu: 600g + možnost zakoupit rozšíření na dalších 400g = celkem 1000g kávy

 • Možnost zvětšit nádržku na kávu až na 1kg

 • Extra velká nádoba na vodu: 3,5 l

 • Grafická indikace stavu údržby

 • Elegantní design: černá se stříbrnými doplňky

 • Dva termobloky a dvě pumpy

 • Možné programování všech receptů

 • Redukce hluku -extrémně tichý

 • Mléčné nápoje jsou uzamykatelné

 • Teplota mléka nastavitelná v 2 stupních

 • Teplota kávy nastavitelná ve 3 stupních

 • Intenzita kávy nastavitelná v 5 stupních (7,8,9,10,11 gramů)

 • ECO režim pro úsporu elektrické energie

 • Spínač spotřeby 0-Watt

 • Automatický proplach napěňovací trysky

 • Hygienické programy jediným stiskem (proplach, čištění, odvápňování)

 • Úplné vyprázdnění systému (odpaření)

 • Kontrola stavu údržby

 • Velký až 16,5 cm pro velké latte sklenice

 • Dvoubarevné osvětlení šálků

 • Aktivní ohřev šálků

 • Tlak 15 bar

 • Horká voda pro čaj

 • Zadní kolečka pro snadnou manipulaci

 • Filtr na čistou vodu Claris

 • Plastová nádoba 0,9 l na mléko v balení

 • Max příkon 2700 W, 220 -240 V

 • 18,6 kg

 • Aroma Balance System - 3 nastavitelné úrovně

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz